• 0,00 zł

Brak kategorii

O firmie

Prowadzimy dorabianie kluczy na całą Polskę. Od ponad 25 lat świadczymy usługi w zakresie dorabiania kluczy. Oferujemy państwu dużą gamę produktów dobrej jakości, w konkurencyjnej cenie. Prowadzimy działalność w Chorzowie na ul. 3 maja 185, ul. Wolności 12, oraz w Dąbrowie Górniczej na ul. Kasprzaka 10. Jesteśmy firmą z ugruntowaną pozycją na rynku i dużym doświadczeniem. Posiadamy szeroki zakres usług dorabiania kluczy, drobnych usług zegarmistrzowskich, ostrzenia noży, wymiany baterii w pilotach samochodowych oraz szeroką gamę produktów takich firm jak Gerda, Lob, Gam, Barcz. Zajmujemy się sprzedażą kłódek, wkładek, zamków w systemie jednego klucza oraz systemów Masterkey. Jeżeli budowa powyższego asortymentu pozwala, możemy zrealizować zamówienie w systemie jednego klucza, który obejmie różnych producentów.
Istnieje również możliwość dorobienia u nas wkładki na podstawie określonego wzoru klucza. Pośredniczymy w zamówieniach obejmujących dopasowanie Państwa kluczy do niestandardowych wkładek oraz zamków.
Ponadto zajmujemy się drobnymi usługami zegarmistrzowskimi, ostrzeniem noży, nożyczek oraz sitek do maszyny do mielenia mięsa, wymianą baterii w kluczykach samochodowych, sprzedażą baterii, zegarów ściennych, zegarków...

...jest pusty